HEDONUTOPİA & THE AWAY DAYS

Beykoz Kundura

 • 14 Ağustos 2022 | Pazar
  21:00

Bu etkinliğe ait satın alabileceğiniz biletler tükenmiştir. 

Bir Yaz Gecesi Festivali: Hedonutopia & The Away Days
14 Ağustos 2022, Pazar

Bir Yaz Gecesi Festivali kapanışını müzikle yapıyor. 14 Ağustos Pazar akşamı sanatseverleri Boğaz’ın kıyısında ve dolunayın ışığında karşılayacak festival, alternatif müziğin özgün grupları Hedonutopia ve The Away Days’i sahnesinde ağırlıyor.

“Ucube Dizayn”, “Yakamoz Sandalı”, “Arzu Ütopyası” ve geçen yıl yayınladıkları “Nergist” albümleriyle eleştirmenlerden tam not almış indie-electoronic ikilisi Hedonutopia, elektronik ritimler ve melankolik melodilerle yüklü şarkılarını bu kez Beykoz Kundura’nın büyüleyici atmosferinde söyleyecek. Hemen ardından da, çok dinlenen teklileri ve 2017 çıkışlı albümleri “Dreamed at Dawn” ile başarıları ülke sınırlarını aşmış indie rock ve dream pop grubu The Away Days sahnede olacak.

Hedonutopia “Arzu Ütopyası” anlamına gelen İstanbullu indie-electoronic ikilisi Hedonutopia, 2008’de İzmir’de bir araya geldi. 2016’da Radyo Boğaziçi’nin düzenlendiği 18. Battle of the Bands Yarışması’nda Birincilik Ödülü’nü aldıktan sonra, ilk albümü “Ucube Dizayn”ı 2016’da yayınladı. “Yarı Cennet” (2017), “Yakamoz Sandalı” (2018), “Arzu Utopyası” (2019) ve “Beyaz Durak” (2020) gibi büyük ilgi gören albümleri DokuzSekiz Müzik etiketiyle çıktı. En son 2021’de altıncı albümleri “Nergist” ile dinleyicileriyle buluştu.

The Away Days İstanbul kökenli indie rock ve dream pop grubu The Away Days, ABD’de SXSW, İngiltere’de The Great Escape, Belçika’da Glimps ve Çek Cumhuriyeti’nde United Islands başta olmak üzere dünyanın birçok önemli festivalinde sahne aldı. Ayrıca Portishead, Massive Attack, Belle & Sebastian, Wild Beasts, Paul Banks, Unknown Mortal Orchestra, Owen Pallett, LocalNatives, Morcheeba gibi müzik büyüklerinin İstanbul konserlerinde ön grup olarak sahne aldı. Grubun yerküre etrafındaki seyahatleri akorlarına aksetti, klasik indie-rock tınılarından shoegaze, dream pop ve psychedelic atmosferlerine irtifa kaydetti. Dillere pelesenk olan birçok teklinin ardından grup, yıllardır heyecanla beklenen ilk albümleri “Dreamed at Dawn”u 2017 Mart ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayımladı. Albümün servis edilmesinden beri üç Avrupa turnesi tamamlayan grup, yurtiçi konserlerine de devam etti. En son geçen yıl “How Many Times” adlı teklisini yayınlayan grup, yeni albümün çalışmalarına ve konserlerine devam ediyor.

 • Standart - 150 TL

  BİLET BİLGİLERİ
  Biletinizi Beykoz Kundura internet sitesinden satın alabilirsiniz. Kapıdan satış hizmetimiz bulunmamaktadır. 

  Bilgi için:  +90 216 323 31 30       /      +905392541381      /     gise@beykozkundura.com

  İnternet sitemiz üzerinden üye girişiyle yaptığınız işlemlerde “Biletlerim” sekmesi üzerinden de dijital biletlerinize her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan güncelleme ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

  Bilet İade: Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterimin iptali ya da tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. 

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Oturma Düzeni: Koltuklarımız numaralı değildir.  Dışarıdan taşınabilir koltuk/sandalye vb. getirilmesi yasaktır!


  Sağlığınız İçin: 
  - Bilet kontrol operasyonu, e-mail ve SMS olarak tarafınıza iletilmiş QR kodlu dijital biletleriniz ile temassız olarak gerçekleşmektedir.
  - Etkinlik güncel hijyen kurallarına göre düzenlenmektedir.
  - Gösterim açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.

  Mekân Kullanımı:
  - İzleyicilerimiz satın aldığı biletin seansından 2 saat önce Beykoz Kundura’ya giriş yapabilirler.
  - Etkinlik biletinin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  - “Kundura’nın Hafızası: Bir Fabrikaya Sığan Dünya” adlı sergi etkinlik günlerinde saat 19:00 - 21:00 arası ücretsiz olarak gezilebilir.

   Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Yaş Sınırı: 7163 sayılı kanunun 7. maddesi uyarınca değerlendirme ve sınıflandırması yapılmamış sinema filmleri; festival, özel gösterim ve benzeri kültürel ve sanatsal etkinliklerde ancak 18+ yaş işareti ile gösterilir.

  Gösterim: Tüm filmler orijinal dilinde Türkçe altyazılı gösterilecektir. Elektronik altyazı sisteminde teknik bir arıza çıkması durumunda, önce arızanın giderilmesine çalışılacak, bunun mümkün olmadığı durumlarda film gösterimine altyazısız devam edilecektir. 
  - İzleyicilerimizin seanslara vaktinde gelmeye özen göstermelerini rica ederiz.

  Kayıt:
  - Gösterim sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.
  - Beykoz Kundura tarafından etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacak olup kayıt altına alınan görüntüler yalnızca tanıtım amacıyla Beykoz Kundura’nın internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Beykoz Kundura, etkinlik kayıtlarını yalnızca tanıtım amacı ile sınırlı olacak şekilde kullanacak olup bu kayıtları etkinlik sanatçısına aktarabilecektir.

  Yeme - İçme: Etkinlik alanında yer alan yiyecek ve içecek hizmetlerimizden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyurulur.

   

  NASIL GELİNİR? 

  - Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otopark ücretsizdir. 
  - Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.
  - Etkinlik için özel ayarlanan ücretsiz* Beşiktaş - Beykoz Kundura arası tekne hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 
  *Sınırlı kapasite nedeniyle rezervasyon sistemiyle hizmet verilecektir. Rezervasyon için TIKLAYINIZ

  Geliş: BEŞİKTAŞ - BEYKOZ KUNDURA
  Hareket saati: 18:30
  Kalkış Noktası: Bahçeşehir Üniversitesi önündeki rıhtım

  Dönüş: BEYKOZ KUNDURA – BEŞİKTAŞ – KADIKÖY*
  Hareket saati: Etkinlik bitiminden hemen sonra hareket edecektir.
  *Beykoz Kundura İskelesi’nden kalkacak tekne önce Beşiktaş’a uğrayacak, ardından Kadıköy’e gidecektir.

   

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi