Bazıları Sıcak Sever

Kundura Sinema

 • 25 Ocak 2019 | Cuma
  21:00

ABD / 1959 121’ /  Colour

(+18)

İngilizce; Türkçe altyazılı

Yönetmen | Billy Wilder

Senaryo | Billy Wilder, I.A.L Diamond

Oyuncular | Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon

*Özel ikramlar dahillinde gerçekleşecektir.

Billy Wilder’ın en sevilen filmlerinden Bazıları Sıcak Sever, gangsterlerden kaçmak için kadın kılığına giren işsiz müzisyenler Joe ve Jerry’nin başına gelenleri konu alıyor. Kadınlardan oluşan bir orkestraya girmeyi başaran ikili Miami’ye doğru yola çıkıyor ve beklenmedik olaylarla işler iyice karışıyor. Tony Curtis, Jack Lemmon ve Marilyn Monroe’nun olağanüstü performanslarıyla parladığı Bazıları Sıcak Sever, son anına kadar düşmeyen temposu ve eğlenceli hikâyesiyle eskimeyen bir komedi klasiği.

 • Tam - 50 TL

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Gösterim: Gösterimler sırasında ara verilmeyecektir. Tüm filmler orijinal dilinde Türkçe altyazılı gösterilecektir. Elektronik altyazı sisteminde teknik bir arıza çıkması durumunda, önce arızanın giderilmesine çalışılacak, bunun mümkün olmadığı durumlarda film gösterimine altyazısız devam edilecektir.

  Film gösterimlerinin başlamasından sonra salona izleyici alınmayacaktır. İzleyicilerimizin seanslara vaktinde gelmeye özen göstermelerini rica ederiz.

  Çocuk izleyiciler: İşitme sağlığı açısından 3 yaşından küçük çocuklar sinema salonuna kabul edilmemektedir. Çocuk filmleri dışında 7 yaşından küçük çocukların sinema salonuna getirilmemesini rica ederiz.

  Kayıt: Gösterim sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.

  Oturma Düzeni: Koltuklarımız numaralı değildir.

  Yeme - İçme: Kundura Sinema’da yer alan yiyecek ve içecek hizmetinden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz.

  Mekân Kullanımı:

  Seyircilerimiz satın aldığı biletin seansından 2 saat önce alana kabul edilecektir.

  Sinema biletinin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.

  Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyuracağız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi