26 TEMMUZ 2020 / BİR YAZ GECESİ SAHNESİ

Beykoz Kundura

 • 26 Temmuz 2020 | Pazar
  16:00

PROGRAM
15:00     Kapı Açılış
-
16:00     Büber 
(Dj Set)
18:00     Tolga Duyan feat. Bulut Adalı Seçkin (DJ & Live sax.)
19:45     Barış Demirel - Barıştık Mı (Canlı Performans)
---BÜBER (93.7 FG Radio)
2010'da profesyonel olarak dj'liğe adımını attı ve Büber Mixtape serisi ile tanınmaya başlandı. Ardından kendisini 93.7 FG Radio’da buldu. Şimdi ise sıklıkla Almanya'da çalıyor.
Birlikte sahneyi paylaştığı bazı isimler Dominik Eulberg, Kraak & Smaak, Tiger & Woods, Oliver Koletzki, Tube & Berger, Rodriguez Jr., Pional, Betoko, Marco Resmann, Vitalic, Gus Gus.

Tolga Duyan
Müzik ve arşiv oluşturma tutkusu küçük yaşlarda ortaya çıkan Tolga Duyan, 12 yaşında ilk enstrümanını çalmaya başlayarak bu tutkuyu bir adım ileriye taşımaya karar verdi.
Uzun süre dahil olduğu gruplarla düzenli olarak şehrin önemli mekanlarında çalıp, birçok konserde canlı performanslar gösterirken bir yandan da plak toplamaya devam etti.
Profesyonel DJ'lik hayatına 2006 yılında İstanbul'un unutulmaz gece club'ı kulübü Indigo'nun Resident'i resident DJ'i olarak başlayan TolgaDuyan, kısa süre içerisinde yurt içi ve yurt dışında bir çok parti, kulüp ve festivalde çalarak setlerini kitleler ile paylaştı. Bu süre içinde Swayzak, Sascha Dive, Mathew Jonson, Maayan Nidam, Acid Pauli, Heartthrobb, Brodinski,  ve Matias Aguayo gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı kabini paylaşmakla kalmayıp bir kısmıyla b2b setlere de imza attı.  Bireysel ve b2b performanslarına yenilik katarak ilerleyen Tolga Duyan, müzik kariyerine aynı zamanda son zamanın hip mekanlarından Blok Mekan’ın Müzik&Etkinlik Direktörü ve resident Dj’I DJ’i olarak da devam etmektedir.

Bulut Adalı Seçkin
Bulut Adalı Seçkin, 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Vefa Lisesi yıllarında başladığı müzik hayatının ilk yıllarında Ozan Özcan ile çalışma fırsatı buldu.
2014 yılında kazandığı Boğaziçi Üniversitesi'nde müziğe olan bakışının tamamen değişmesi üzerine Tamer Temel ile çalışmaya başladı. 2015 yılında katıldığı New York Jazz Workshop'u kapsamında Tony Moreno, Marc Mommaas, Fay Victor, Jay Anderson gibi isimlerin yanı sıra Ornette Coleman’la yıllarca çalışmış olan ünlü gitarist Kenny Wessel ve Fela Kuti, Lee Konitz, Jean Luc Ponty gibi isimlerle çalışmış olan Nikolaj Hess ile çalışma fırsatı buldu. Bu çalışmalar sonucu Temmuz 2018'de Hamburg Media School'da kaydettiği ilk bestesi olan
“Schanze'yi Schanze”yi yayınladı. Şu an aktif olarak caz çalışmalarını sürdüren   ve  bu birikimlerini elektronik öğeler ile harmanlayıp özgün bir sound yakalamaya çalışan Bulut, aynı zamanda geride kalan iki buçuk yıl boyunca Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Orkestrası'nın (BÜMK Orkestra) şefliğini yapmıştır. Kendisi şu an güncel olarak  Bahçeşehir Üniversitesi’nde caz  Caz bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

 

Barış Demirel – Barıştık Mı
Barış Demirel-Barıştık Mı; Barış Demirel, Efe Demiral, Tibet Akarca ve Tolga Tohumcu'dan oluşan; bu coğrafya ve yakınlarından duyduğumuz geleneksel sesler, caz, hip hop, ambient, progresif müzik gibi tarzlardan ilham alan sanatçu ekibi; trompet odaklı jazz-rock müziği icra etmektedir. Grup kurulduğu günden bu yana hem yerli hem de uluslararası sahnelerde ve Turquazz Jazz Festival, Zorlu PSM Caz Festivali, İstanbul Caz Festivali, Bozcaada Caz Festivali, Montreux Jazz Festival gibi prestijli festivallerde sahne aldı. 2018’de yayınladıkları “Fail Play” isimli albümün ardından 2020’de de yeni parçalarını dinleyicileriyle buluşturmaya, yurtdışında ve yurtiçinde sahne almaya devam ediyorlar.

 • Tam - 100 TL

  BİLET BİLGİLERİ
  Biletinizi Beykoz Kundura internet sitesinden satın alabilirsiniz. Kapıdan satış hizmetimiz bulunmamaktadır. 

  Bilgi için:  +90 216 323 31 30       /          gise@beykozkundura.com

  İnternet sitemiz üzerinden üye girişiyle yaptığınız işlemlerde “Biletlerim” sekmesi üzerinden de dijital biletlerinize her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan güncelleme ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

  Bilet İade: Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, etkinliğin iptali ya da tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. 

  ÖNEMLİ BİLGİLER
  Oturma Düzeni: M
  üzik ve sinema etkinlikleri açık havada oturma düzeninde gerçekleşecektir. Koltuklarımız numaralı değildir. Koltuklar arası 1m mesafe ile çapraz oturma düzeni uygulanmaktadır.

  Sağlığınız İçin:
  Bilet kontrol operasyonu, e-mail ve SMS olarak tarafınıza iletilmiş QR kodlu dijital biletleriniz ile temassız olarak gerçekleşmektedir. QR kodlar kişiye özel ve tek kullanımlıktır
  Beykoz Kundura girişinde temassız ateş ölçme uygulaması yapılmaktadır.
  Maskesi olmayan misafirler alana kabul edilmemektedir. Alanda bulunduğunuz süre boyunca maskenizi usulüne uygun şekilde takmanızı rica ederiz.
  Alana giriş yaptığınız an itibariyle alanda bulunduğunuz süre boyunca “sosyal mesafe, maske kullanımı ve el hijyeni” başta olmak üzere COVID-19 kapsamında uygulanan kurallara ve görevli arkadaşlarımızın uyarılarına uymanızı rica ederiz.
  Etkinlik açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.

  Mekân Kullanımı:
  Etkinlik biletinin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Kayıt: Etkinlik sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.

  Yeme - İçme: Etkinlik alanında yer alan yiyecek ve içecek hizmetlerimizden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyurulur.

  NASIL GELİNİR?

  • Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otopark ücretsizdir.

   Araçlı Misafirlerimizin Dikkatine
   Beykoz Kundura'ya geliş yolundaki zorunlu köprü bakım çalışması sebebiyle güzergâhta geçici bir değişiklik olmuştur. Bu sebeple Beykoz Kundura'ya gelmeden, sağ taraftaki yönlendirme tabelalarımızı takip ederek Beykoz Kundura'ya ulaşabilirsiniz. Yaya güzergâhında bir değişiklik yoktur.
  • Etkinlik için özel ayarlanan ücretsiz* Beşiktaş - Beykoz Kundura arası tekne hizmetimizden etkinlik boyunca faydalanabilirsiniz. 
   * Sınırlı kapasite nedeniyle rezervasyon sistemiyle hizmet verilecektir. Rezervasyon için tıklayın.

  Geliş: BEŞİKTAŞ - BEYKOZ KUNDURA
  Hareket saati
  Cumartesi - Pazar 14:00
  Kalkış Noktası: Bahçeşehir Üniversitesi önündeki rıhtım

  Dönüş: BEYKOZ KUNDURA – BEŞİKTAŞ – KADIKÖY*
  Hareket saati: Etkinlik bitiminden hemen sonra hareket edecektir
  *Beykoz Kundura İskelesi’nden kalkacak tekne önce Beşiktaş’a uğrayacak, ardından Kadıköy’e gidecektir.

  • Beykoz İskelesi – Beykoz Kundura arasında saat 15:00 itibariyle 30 dakikada bir hareketle hizmet veren ücretsiz ring servisimizden faydalanabilirsiniz.

  Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi