Yalıköy, Süreyya İlmen Cad. 
No:1 34820 Beykoz 
İstanbul

0216 323 31 30


Etkinliklerimiz ve bilet detaylarıyla ilgili sorularınız için 
gise@beykozkundura.com 


Mekan kiralama için info@beykozkundura.com


BEYKOZ KUNDURA’YA NASIL GİDİLİR?

İstanbul Boğazı’nın en can alıcı noktalarından birinde, Beykoz Yalıköy’de konumlanan Beykoz Kundura ulaşım konusunda farklı alternatiflere sahip.
İster kara yolunu ister deniz yolunu tercih ederek Beykoz Kundura’ya gelebilirsiniz.Kara yolu:
Beykoz Kundura’da ücretsiz otopark alanları mevcut; dolayısıyla park endişesi taşımadan kişisel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy ve Üsküdar’dan düzenli aralıklarla kalkan Beykoz dolmuşlarını kullanarak Kundura Fabrikası durağında inebilirler.

Deniz yolu:

Boğaz’a sıfır konumda yer alan Beykoz Kundura’ya deniz yoluyla da ulaşmak mümkün.
Bunun için Yeniköy-Beykoz İskeleleri arasında her 20 dakikada bir sefer yapan deniz motorlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Şehir Hatları’nın Boğaz Hattı’nı kullanarak da Beykoz’a ulaşabilirsiniz.
Sefer saatleri için tıklayın.

Beykoz İskele’ye ulaştıktan sonra dilerseniz 15 dakika yürüyerek dilerseniz iskelenin önünden geçen dolmuş ve otobüslere binerek ya da taksiyi tercih ederek Beykoz Kundura’ya geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca Kundura Sinema ve Kundura Sahne etkinlikleri özelinde Beykoz İskelesi-Beykoz Kundura arası kapı açılış saati itibariyle her 30 dakikada bir hareket eden ücretsiz shuttle imkanı sağlanıyor. Etkinlik detay sayfasında yer alan etkinlik notlarını kontrol edebilirsiniz. 

Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayın.

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra Beykoz Kundura, kendine özel bir iskeleye sahip. Dolayısıyla deniz taksi kullanarak da Beykoz Kundura’ya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Beykoz Kundura, ev sahipliği yaptığı set ve platoların çalışma alanlarını korumak ve güvenliği sağlamak adına yalnızca etkinlik günlerinde ziyaretçi kabul eder. Beykoz Kundura etkinlik günlerinde misafirler, set ve platolara giriş izni olmaksızın etkinlik alanlarına giriş yapabilir. Beykoz Kundura bünyesinde bulunan restoran ve kafeler de yalnızca etkinlik günlerinde ziyaretçilere hizmet vermektedir. Konaklama olanakları ise sadece set ve platolarda çalışan kişilerin kullanımına açıktır.  


SIKÇA SORULAN SORULAR

Beykoz Kundura olarak profesyonel bir çekim ve etkinlik mekanı olarak hizmet veriyoruz. Ev sahipliği yaptığımız set ve platoların çalışma alanlarını korumak ve güvenliği sağlamak adına maalesef yalnızca etkinlik günlerinde ziyaretçi kabul ediyoruz ve platolara gezi düzenlemiyoruz. Etkinlik günlerinde misafirlerimiz etkinlik mekanı ile kafe, restoran gibi ziyaretçilerin kullanımına açık birimlere erişim sağlayabilirler; ancak platolara geçiş yapamazlar.
Elbette! Sinema ve Televizyon bölümü öğrencilerine özel ücretsiz mekan kullanım imkanı sağlıyoruz. Ancak bu çekimler için belirli saat sınırlaması koyuyoruz. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için öncelikle info@beykozkundura.com adresine e-posta atarak bir randevu talep etmelisiniz. Randevuya gelirken geçerli öğrenci belgeniz ile projenizi tanıtan ve ücretsiz mekan kullanma imkanından faydalanmak istediğinizi belirten ıslak imzalı dilekçenizi getirmeyi unutmamalısınız.
Beykoz Kundura arazisi ikinci dereceden tarihi eser niteliğinde fabrika binalarına ve yemyeşil bir bitki örtüsüne ev sahipliği yapıyor. Arazinin bu özelliğini korumak adına hiçbir yangın, patlama ve benzeri sahnelerin çekimine izin vermiyoruz. Çekim taleplerinizi iletirken bu durumun göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Beykoz Kundura Plato yönetiminin aldığı karar doğrultusunda dizi/film çekim sezonu boyunca düğün organizasyonlarını kabul edemiyoruz. Düğün fotoğrafı çekimleriniz için info@beykozkundura.com adresinden bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Tabii ki! Dilerseniz bir sözlü tarih projesi olan Kundura Hafıza’nın çalışmalarına ve arşivine de destek olabilirsiniz. Kundura Hafıza tarafından belirlenen günlerde fabrikanın eski çalışanlarıyla bir araya gelip onların fabrikada çalıştıkları döneme dair anılarını dinliyoruz. Görüşme ve ziyaret talebi için info@kundurahafiza.com adresine e-posta atmanızı rica ederiz.
Sümerbank Deri ve Kundura işletmesi, 2004’te özelleştirme kararının çıkmasının ardından turizm yatırımı amacıyla Yıldırım Holding bünyesine katıldı. Bürokratik süreçlerin uzun sürmesi ve güzel tesadüflerle zaman içinde fabrika, platoya dönüştü. Fabrika döneminde teknik yönetimin bulunduğu bina, günümüzde “Çek Evi” ismiyle dört odalı bir butik otel olarak şu an için yalnızca Beykoz Kundura’da çekim yapan kişilere hizmet veriyor.
Dört odalı bir butik otel olarak hizmet veren Çek Evi, şu an için yalnızca Beykoz Kundura’da etkinlik ve çekim yapan kişiler tarafından kullanılabilir. Kamuya açık değildir.
Tıpkı Çek Evi gibi Beykoz Kundura’da etkinlik ve çekim yapan kişiler Kundura bünyesinde bulunan kafe ve restoranlardan her zaman faydalanabilir. Ayrıca bir restoran olarak hizmet veren Demirane, sadece Kundura’da düzenlenen etkinlik günlerinde etkinlilere katılacak ziyaretçilerin kullanımına da açıktır. Siz de Kundura’da düzenlenen bir etkinliğe katılacaksanız, etkinlik başlamadan önce bilet kontrolü ve güvenlik izniyle Demirane’ye geçebilir, yemek yiyebilirsiniz. Rezervasyon için demirane@beykozkundura.com adresine e-posta gönderebilir veya 0(536)288-41-99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Kundura Sinema her ay farklı temalarda film seçkileriyle sinema severleri ağırlıyor. Bu filmler her hafta sonu cumartesi ve pazar günleri 16.00 ve 19.30 olmak üzere iki farklı seansta gösteriliyor. Her ayın son cuma günü ise saat 21.00’de Hollywood Klasikleri özel seçkimiz bulunuyor. Programa ve ulaşım bilgilerine Kundura Sinema sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Bir Yaz Gecesi Sineması, Kundura Sinema tarafından düzenlenen bir açık hava film festivalidir. Her sene haziran ayında sezonun son kapalı salon gösterimi gerçekleştirilir. Temmuz ayında ise Bir Yaz Gecesi Sineması kapsamında açık hava film gösterimleri düzenlenir ve Kundura Sinema’da kısa bir mola verilir. Ekim ayında yeni film seçkileriyle birlikte yeni sezona merhaba denir.
Biletinizi web sitemizden veya Kundura Gişe’den satın alabilirsiniz. Kundura Gişe çalışma saatleri: Hafta içi : 10.00 – 17.00 Hafta sonu: 12.00 – 21.00 Program ve bilet satışıyla ilgili tüm sorularınız için gise@beykozkundura.com adresine e-posta atabilirsiniz.
Bir sahne sanatları merkezi olarak tasarlanan Kundura Sahne’de tüm hazırlıklar devam ediyor. Heyecan verici etkinlik ve performanslar için 2020’nin bahar dönemini bekleyin!
Kariyer.net ve Kültür Limited’te bulunan ilanlarımıza başvurabilir veya güncel CV’nizi ik@beykozkundura.com adresine iletebilirsiniz. Duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi