YEME-İÇME

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de çeşitli olanaklara sahip bir yaşam alanı olma fonksiyonunu sürdüren Beykoz Kundura’da çekim ve etkinlik alanları, kültür-sanat tesislerinin yanı sıra yeme-içme olanakları da bulunuyor. Günümüzde hem set çalışanlarının hem de Beykoz Kundura bünyesinde düzenlenen etkinliklere katılan misafirlerin kullanımına açık olan üç adet yeme-içme tesisi bulunuyor. Beykoz Kundura otel gelirlerinde olduğu gibi restoran gelirlerini Birebir Eğitim Vakfı’na bağışlayarak inzva ve inekle projelerine destek veriyor.

Fabrika döneminde demir dövme atölyesi olarak hizmet veren ve orijinal yapısına sadık kalınarak restore edilen Demirane, şimdilerde Beykoz Kundura’nın en nitelikli yeme içme alanlarından birini temsil ediyor. Tescilli bir binada yer alan ve iki kattan oluşan Demirane’nin restoran katı 80 kişilik bir kapasiteye sahip. Alt katında bulunan, barkovizyon ve toplantı düzeninde yapılandırılmış alan ise 100 kişilik kapasiteyle hizmet veriyor.

Bir zamanlar revir olarak kullanılan, şimdilerde ise ferah bahçesi ile misafirlerine keyifli bir dinlence sunan Kundura Kıraathane de Beykoz Kundura’nın yeme-içme durakları arasında yer alıyor. Ağaçların altında huzur verici bir mola ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz bu mekânda kapalı bir kullanım alanı da bulunuyor.
Kundura’nın dinlenme alanları Beykoz kıyılarının maviliğinden faydalanmayı da ihmal etmiyor. Rıhtıma nazır bir noktaya konumlanan Marina Cafe’de İstanbul Boğazı’nın kusursuz manzarasını seyre dalmak set yorgunluğuna birebir...

Linke tıklayarak menümüzü inceleyebilirsiniz.

DEMİRANE REZERVASYON

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi