MANU DELAGO - CIRCADIAN ENSEMBLE

 • 13 Kasım 2021 | Cumartesi
  21:00

Dünyaca ünlü handpan sanatçısı ve besteci Manu Delago yeni albümü ve bugüne kadarki en büyük performansıyla dönüş yapıyor.

13 Eylül’de One Little Indian Records etiketiyle yayınlanan Circadian, dinleyiciyi uyku evrelerinden geçirerek REM uykusu, hafif uyku, derin uyku ve ani uyanış hissini yaşatıyor. Bireysel günlük ritim konseptinden ilham alan Delago, Björk, Olafur Arnalds, Cinematic Orchestra ve Anoushka Shankar ile dünyayı dolaşan bir müzisyen olarak çektiği uykusuzluktan da yola çıkmış.

“Bu albümü yapmadan önce, birkaç ay hiç ara vermeden beş kıtada çok sayıda ülkeye gittiğim bir turne dönemim oldu,” diyen Delago, albümünün gece temasını bu şekilde açıklıyor.

“Gerçekten aynı anda dört grupla turnedeymişim gibi hissediyordum ve rüyalarımda müzik ve ekipler birbirine karışmaya başlamıştı. Beynimin uyku sırasında tüm bu deneyimleri hazmetmeye çalışması bana çok ilginç geldi. Aslında REM evresinde beyin son derece yaratıcı oluyor. O stresli turne döneminde uykuyu bilinçli olarak takdir etmeye başladım ve herhangi bir zorluğun üstesinden gelmeme nasıl yardımcı olduğunu anladım.”

Manu Delago’nun birçok ödül kazanan önceki albümü Parasol Peak icra edilmek için yazılmış ve sıra dışı şartlarda bir dağda kaydedilmiş olsa da hiçbir zaman canlı olarak seyirci karşısında çalınmadı. Delago tüm bu yolculuğun takım ruhu ve grup performansı açısından önemli bir ders olduğunu söylüyor. Delago, Circadian albümünü yapmak ve canlı performanslarla eşsiz bir müzik yolculuğuna çıkmak için en sevdiği müzisyenlerden oluşan yeni bir grup kurdu.

Çok beğenilen Silver Kobalt ve Metromonk albümlerinin elektronik ağırlıklı tonundan uzaklaşan Delago, dünya turnesinde –Vietnam, Rusya, Türkiye ve Endonezya gibi ülkelerde- bulduğu vurmalı çalgılardan, elektronikten ilham alan akustik formda bir albüm yapmak için faydalandı. “Elektronik müziğin beni etkileyen öğelerini kullanmak istedim; sıcak analog synthesizer olarak klarnet ve akordeon kullanıp, orkestrayı andıran ama yine de son derece samimi bir hava yaratmak için yaylı çalgılar ve trombon ekledim.”

Manu Delago – Handpan ve Davullar
Isa Krz – Keman, Piyano ve Vokal
Christoph Pepe Auer – Nefesli Çalgılar
Bernie Mallinger – Keman
Clemens Rofner – Bas
Chris Norz – Perküsyon


Biletinizi satın almadan önce "Etkinlik Notları" bölümünü okumayı unutmayınız. 

 • Standart - 200 TL

  BİLET BİLGİLERİ

  Biletinizi Beykoz Kundura internet sitesinden satın alabilirsiniz. Kapıdan satış hizmetimiz bulunmamaktadır.

  Bilgi için:  +90 216 323 31 30       /          gise@beykozkundura.com

  İnternet sitemiz üzerinden üye girişiyle yaptığınız işlemlerde “Biletlerim” sekmesi üzerinden de dijital biletlerinize her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan güncelleme ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

  Bilet İade: Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterimin iptali ya da tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez ya da iade edilemez.


  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Oturma Düzeni: Koltuklarımız numaralı değildir.  Pandemi önlemleri gereğince koltuklar arasında mesafe bulundurulacaktır.

  Sağlığınız İçin: 
  * 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren genelge doğrultusunda kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.
  * Bilet kontrol operasyonu, e-mail ve SMS olarak tarafınıza iletilmiş QR kodlu dijital biletleriniz ile temassız olarak gerçekleşmektedir.
  * Beykoz Kundura girişinde temassız ateş ölçme uygulaması yapılmaktadır. Ateşi 37,2 ve üzeri olanların girişlerine izin verilmeyecektir.
  * Ayrıca “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacak, sağlık durumu riskli misafirler alana kabul edilmeyecektir.
  * Maskesi olmayan misafirler alana kabul edilmemektedir. Alanda bulunduğunuz süre boyunca maskenizi usulüne uygun şekilde takmanızı rica ederiz. Maskesi olmayan misafirlerimize yedek maske temin edilecektir.
  * Alana giriş yaptığınız an itibariyle alanda bulunduğunuz süre boyunca “sosyal mesafe, maske kullanımı ve el hijyeni” başta olmak üzere COVID-19 kapsamında uygulanan kurallara ve görevli arkadaşlarımızın uyarılarına uymanızı rica ederiz.
  * Performans kapalı sahnede gerçekleşecek olup, sertifikalı havalandırma sistemlerimiz %100 temiz hava ile çalışır ve karışım hücresi içermez.

  Mekân Kullanımı:
  * İzleyicilerimiz satın aldığı biletin seansından 2 saat önce Beykoz Kundura’ya giriş yapabilirler.
  * Etkinlik biletinizin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  * “Kundura’nın Hafızası: Bir Fabrikaya Sığan Dünya” adlı sergi etkinlik günlerinde ücretsiz olarak rezervasyon ile gezilebilir. Rezervasyon için beykozkundura.com/kundura-hafiza
  * Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Gösterim: İzleyicilerimizin seanslara vaktinde gelmeye özen göstermelerini rica ederiz.

  Sahne engelli seyircilerimizin girişi için uygundur

  Kayıt: Etkinlik sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.  Beykoz Kundura tarafından etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacak olup kayıt altına alınan görüntüler yalnızca tanıtım amacıyla Beykoz Kundura’nın internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Beykoz Kundura, etkinlik kayıtlarını yalnızca tanıtım amacı ile sınırlı olacak şekilde kullanacak olup bu kayıtları etkinlik sanatçısına aktarabilecektir.

  Yeme - İçme: Kundura Sahne’de yer alan yiyecek ve içecek hizmetinden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.
  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyurulur.

  NASIL GELİNİR? 

  - Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otopark ücretsizdir. 

  - Kundura Sahne seyircilerine özel ayarlanan Taksim-Beykoz Kundura ve Kadıköy-Beykoz Kundura servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Hareket Saatleri
  Taksim AKM önü                       : 17:30
  Söğütlüçeşme Metrobüs çıkışı  : 17:30
  Beykoz Kundura                        : Etkinlik bitiminde

  Kadıköy Dönüş Güzergahı: Beykoz Kundura - Libadiye Alvarlızade Durağı - Altunizade - Fıstıkağacı - Üsküdar Meydan - Doğancılar - Kadıkoy Rıhtım
  Taksim Dönüş Güzergahı: Beykoz Kundura - Levent - Zincirlikuyu Metrobüs - Beşiktaş - Taksim

  - Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi