ATÖLYE: STEFAN KAEGİ/ RİMİNİ PROTOKOLL

 • 1 Nisan 2023 | Cumartesi
  12:00
Bu etkinlik için son 2 bilet!

Sınırlı Kontenjan
Atölye dili: İngilizce
Biletinizi satın aldıktan sonra kaydınızı tamamlayabilmemiz adına bu link üzerinden motivasyon yazınızı iletmeniz gerekmektedir.
---

Şehir bir sahne, kodlama ise bir araç.
Tiyatrolar, çok fazla insan ve dekor taşımadan turneye nasıl çıkabilir ve bunu sürdürülebilir kılabilir?
Daha az miktarda karbon ayak izi bırakarak uluslararası işbirliği formatları nasıl geliştirilebilir?
Çevrimdışı tiyatronun seyircilere en kapsayıcı şekilde ulaşmasında teknolojinin rolü nedir?
Performanslar açısından kamusal alanın rolü nedir?


Gerçeklik ve kurmaca arasındaki gri alana hoş geldiniz. Belgesel materyalleri ve teatral girişimlerin sizi baştan çıkarmasına ve iklim değişikliği veya Avrupa politikaları gibi karmaşık konuların içine çekmesine izin verin.

Stefan Kaegi, Berlin merkezli sanat kolektifi Rimini Protokoll’ün, istatistiksel olarak seçilmiş 100 vatandaşın yanı sıra, uluslararası silah kaçakçıları ve hayatları sonlanmış insanların manevi miraslarını hatırlatacak kapsayıcı alanları içeren, yakın zamanlı prodüksiyonları üzerinden deneyimlerini paylaşıyor. Atölye ayrıca, bazı modüler prodüksiyon modellerini uygulamalı olarak deneyecek ve performansa yönelik dijital aplikasyonlar ve ‘katılımcı seyirci’ (performing audiences) için yenilikçi formatlar sunarak, sanatçıların katılımını da sağlayacak.

Önemli Not: Atölyeye katılım sınırlıdır. Katılım için BURADAKİ motivasyon mektubunu İngilizce doldurmanız gerekmektedir. 

 • Standart - 750 TL

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  BİLET

  • Bilet satışı sadece beykozkundura.com adresinden yapılmakta, kapıdan satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Bilgi için: +90 216 323 31 30 / gise@beykozkundura.com
    
  • MEKÂN KULLANIMI
  • Biletinizi ibraz ederek gösterimden 1 saat önce Beykoz Kundura’ya giriş yapabilir, yeme-içme alanlarından faydalanabilir ve Kundura’nın Hafızası: Bir Fabrikaya Sığan Dünya sergisini de ücretsiz rezervasyonla ziyaret edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.
  • Etkinlik bilet/rezervasyonunuzun Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  • Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

   SAHNE
  • Koltuklarımız numaralı değildir. 

   GÖSTERİM
  • Gösterilerin başlamasından sonra salona izleyici alınmamaktadır. Geç gelen izleyiciler Sahne’ye ilk uygun alkış arasında alınır. İzleyicilerimizin seanslara vaktinde gelmeye özen göstermelerini rica ederiz.
  • Kayıt: Gösterim sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.
  • Beykoz Kundura tarafından etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacak olup kayıt altına alınan görüntüler yalnızca tanıtım amacıyla Beykoz Kundura’nın internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Beykoz Kundura, etkinlik kayıtlarını yalnızca tanıtım amacı ile sınırlı olacak şekilde kullanacak olup bu kayıtları etkinlik sanatçısına aktarabilecektir.

   ULAŞIM
  • Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otopark ücretsizdir.
  • Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi