DAHA GÜZEL GÜNLERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE


Beykoz Kundura’nın kalbi olan Kazan Dairesi’nde kapılarını açan Kundura Sinema ve Kundura Sahnede bu yıl gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliklerin, Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ileri tarihlere ertelendiğini siz takipçilerimiz ve ziyaretçilerimiz ile paylaşmak isteriz. Kundura’nın kalbinin en kısa sürede tekrar atmaya başlayacağına inanıyoruz ve geçirdiğimiz bu zor dönemde kültür ve sanatla olan bağımızı canlı tutacak yeni içeriklerimizle sosyal medya kanallarımız ve e-bültenlerimiz aracılığıyla sizlerin yanında olmayı diliyoruz. 

 

Kundura Sahne ve Kundura Sinema’nın kapılarının tekrar açılacağı yeni dönem için hazırlıklarımız devam ediyor. Sizlerle yeniden buluşacağımız günlerde gerçekleştirmeyi planladığımız heyecanlı projelerimizi paylaşarak hepimizi geleceğe dair hayal kurmaya davet ediyoruz. 

 

Kundura Sahne’nin restore edilmiş tarihi kazan dairesinde yer alan sahnesi, dünyaca ünlü handpan sanatçısı ve bestecisi Manu Delago’yu, yeni albümü Circadian’ın dünya turnesi kapsamında 30 Ekim 2020 tarihinde ağırlayacak. Kundura Sahne’nin organize edeceği bu ilk konserle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. 


Çağdaş gösteri sanatları alanında farklı içeriklerdeki etkinlikleri benzersiz atmosferine taşıyan Kundura Sahne, ödüllü koreograf, çağdaş dans ve performans sanatçısı, yönetmen, güncel hareket teknikleri ve eğitmeni Tuğçe Tuna’nın bedenin zekasına ve hareketin zamansızlığına odaklandığı Revert isimli yeni eserini sonbaharda başlayacak yeni sezonda sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 

 

Kundura Sinema’nın ve yaz aylarında Istanbul’un vazgeçilmez gözdesi Bir Yaz Gecesi Sineması’nı bu yaz tekrar sizlerle buluşturmayı diliyoruz. Her şeyin tekrar yoluna gireceğini umarak yaz döneminde siz sinemaseverlerle bir araya geleceğimiz ve filmlerin tadını Boğaz kenarında çıkaracağımız günler için bizi takipte kalın. 

 

Yeniden buluşacağımız vakte kadar sağlıklı günler dileriz.

 

FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

 

Sevgilerimizle,
Kundura Sinema & Sahne 


Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi