25 TEMMUZ 2020 / BİR YAZ GECESİ SAHNESİ

Beykoz Kundura

 • 25 Temmuz 2020 | Cumartesi
  16:30

PROGRAM
15:00     Kapı Açılış
-
16:30     Chiko (DJ)
19:00     The Kites
20:15     Undomondo (DJ)
22:00     Hedonutopia

---

Chiko (DJ)
Müzik endüstrisinde ses mühendisliği, rejisörlük ve Chinese Man Records gibi projelerde tur menajerliği alanında 15 yıllık deneyimi bulunan Romain (nam-ı diğer Chiko), tüm bu sıfatların ötesinde bir müzik bağımlısı. Müzik sevgisi erken yaşlara dayanan Chiko, müziğin harika çeşitliliğinden etkilendi. Dünyanın dört bir yanından yeni parçaları keşfetmeye her zaman meraklı olan sanatçı, müziği paylaşmanın toplumlar ve kültürler arasındaki ortak anlayışı geliştireceğine yürekten inanıyor. Kendisi bu akşam geniş seçkisinin bir kısmını bizimle paylaşarak evrensel bir buluşmada müziğin tadına varmamıza olanak tanıyor. En rahat ayakkabılarınızı giyin ve piste dalmaya hazır olun!

The Kites
The Kites, İstanbul’da aynı apartmanda doğup, küçük yaşlardan beri birlikte müzik yapan Tan Deliorman ve Ozan Erverdi tarafından 2017’nin sonunda kuruldu. Funk, rock ve füzyonu parçalarının temeline koyup, woodstock Woodstock ruhunu caz hissiyatı ile harmanlarken; Aafrobeat'ten saykedelik rock'a uzanan ilham havuzunu tek potada eriten The Kites, kendi besteleri ve düzenlemelerini icra etmeye başladılar. Adından kısa sürede bahsettirmeyi başaran The Kites’ın müziklerinin altındaki temel motivasyonunumotivasyon;, gündelik hayatın sıkıntılarından uzaklaşıp; enstrümanları aracılığıyla kendilerine ve dinleyicilerine iyi vakit geçirtmekten oluşturuyor.
İlk canlı performanslarını 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında Parklarda Caz konserlerinde gerçekleştirdiler. Ardından Zorlu PSM Caz Festivali, Bozcaada Caz Festivali, İstanbul Caz Festivali Gece Gezmesi, Red Bull Müzik Festivali: / Red Bull House of Music, Demonation Festival No:10, Faz.1 /, Red Bull Müzik Music Sahnesi, Yapı Kredi Bomontiada Konserleri, Babylon Sezon Açılış Partisi, Birbabaindie 10. Yıl Partisi, Audioban Adidas Konserleri, Anahit Sahne,  ve N.O.P.I Paris, gibi bir çok önemli proje ve etkinlikte sahne aldılar.
Audioban etiketiyle yayımladıkları yayınladıkları ilk albümleri “Sunset Vibes” plak halinde ve dijital formatlarda dinleyici ile buluştu. Red Bull Müzik Stüdyoları, Paris’te kaydettikleri single parçaları “New Generation Jungle” ise 8 Mayıs 2020’de tüm digital dijital kanallardan yayınlandı.
Sahnede ikiliye bas gitarda Atakan Kotiloğlu, tuşlu çalgılarda Yağmur Kerestecioğlu ve perküsyonlarda Yağız Nevzat İpek eşlik ediyor.

Undomondo (DJ)
Undomondo, 2005'te tür, dönem ve coğrafya farkı gözetmeden iyi müzik yayınlama mottosuyla bir blog ve dinamo.fm'de radio şovu olarak başladı. Radyo şovları daha eklektik ve her zaman dans etmeye yönelik olmasa da, DJ’lik yaparken müziğin tarzını çok da ayırmadan soul, funk, afro-latin, brasil, jazz, kimi zaman da old-school house ve tekno dünyası içinde dans ettirecek şeyler çalmaya gayret ediyor.

Hedonutopia
İstanbullu indie-elektronik grubu Hedonutopia, ismini “Arzu Ütopyası”ından alıyor. Gitar ve vokallerde Fırat Külçek ile synth ve sample’larda Kerem Feyzi’den oluşan grup, 2008’de İzmir’de kuruldu. 2016 yılında Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği 18. Battle of the Bands yarışmasında birincilik ödülü aldıktan sonra ilk albümü “Ucube Dizayn”ı, bir yıl sonrasında “Yarı Cennet”i, 2018'de “Yakamoz Sandalı”nı ve 2019'un sonunda dördüncü albümü “Arzu Ütopyası”nı Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayınladı.
Elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokaller ile Hedonutopia, deneyselliğin çorak topraklarından melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada geziniyor. İkili şu sıralarda beşinci albümünü hazırlamakta.

 • Tam - 150 TL

  BİLET BİLGİLERİ
  Biletinizi Beykoz Kundura internet sitesinden satın alabilirsiniz. Kapıdan satış hizmetimiz bulunmamaktadır. 

  Bilgi için:  +90 216 323 31 30       /          gise@beykozkundura.com

  İnternet sitemiz üzerinden üye girişiyle yaptığınız işlemlerde “Biletlerim” sekmesi üzerinden de dijital biletlerinize her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Sosyal medya hesaplarımızdan güncelleme ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

  Bilet İade: Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, etkinliğin iptali ya da tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. 

  ÖNEMLİ BİLGİLER
  Oturma Düzeni: M
  üzik ve sinema etkinlikleri açıkhavada oturma düzeninde gerçekleşecektir. Koltuklarımız numaralı değildir. Koltuklar arası 1m mesafe ile çapraz oturma düzeni uygulanmaktadır.

  Sağlığınız İçin:
  Bilet kontrol operasyonu, e-mail ve SMS olarak tarafınıza iletilmiş QR kodlu dijital biletleriniz ile temassız olarak gerçekleşmektedir. QR kodlar kişiye özel ve tek kullanımlıktır
  Beykoz Kundura girişinde temassız ateş ölçme uygulaması yapılmaktadır.
  Maskesi olmayan misafirler alana kabul edilmemektedir. Alanda bulunduğunuz süre boyunca maskenizi usulüne uygun şekilde takmanızı rica ederiz.
  Alana giriş yaptığınız an itibariyle alanda bulunduğunuz süre boyunca “sosyal mesafe, maske kullanımı ve el hijyeni” başta olmak üzere COVID-19 kapsamında uygulanan kurallara ve görevli arkadaşlarımızın uyarılarına uymanızı rica ederiz.
  Etkinlik açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir.

  Mekân Kullanımı:
  Etkinlik biletinin Beykoz Kundura içinde yer alan çekim platolarına giriş izni vermediğini önemle hatırlatır, belirtilen alan dışına çıkmamanızı rica ederiz.
  Profesyonel fotoğraf makinesi ile yazılı izin olmaksızın çekim yapılmasına müsaade verilmemektedir. Kayıt cihazlarınızı Beykoz Kundura girişinde güvenlik noktasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Kayıt: Etkinlik sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt yapmak yasaktır.

  Yeme - İçme: Etkinlik alanında yer alan yiyecek ve içecek hizmetlerimizden faydalanabilir ya da Beykoz Kundura’nın restoranı Demirane’yi tercih edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

  Program Değişikliği: Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! Elimizde olmayan nedenlerden ötürü program değişikliği olursa internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla duyurulur.

  NASIL GELİNİR?

  • Kendi aracınızla mekâna gelebilirsiniz. Otopark ücretsizdir.

   Araçlı Misafirlerimizin Dikkatine
   Beykoz Kundura'ya geliş yolundaki zorunlu köprü bakım çalışması sebebiyle güzergâhta geçici bir değişiklik olmuştur. Bu sebeple Beykoz Kundura'ya gelmeden, sağ taraftaki yönlendirme tabelalarımızı takip ederek Beykoz Kundura'ya ulaşabilirsiniz. Yaya güzergâhında bir değişiklik yoktur.
  • Etkinlik için özel ayarlanan ücretsiz* Beşiktaş - Beykoz Kundura arası tekne hizmetimizden etkinlik boyunca faydalanabilirsiniz. 
   * Sınırlı kapasite nedeniyle rezervasyon sistemiyle hizmet verilecektir. Rezervasyon için tıklayın.

  Geliş: BEŞİKTAŞ - BEYKOZ KUNDURA
  Hareket saati
  Cumartesi - Pazar 14:00
  Kalkış Noktası: Bahçeşehir Üniversitesi önündeki rıhtım

  Dönüş: BEYKOZ KUNDURA – BEŞİKTAŞ – KADIKÖY*
  Hareket saati: Etkinlik bitiminden hemen sonra hareket edecektir
  *Beykoz Kundura İskelesi’nden kalkacak tekne önce Beşiktaş’a uğrayacak, ardından Kadıköy’e gidecektir.

  • Beykoz İskelesi – Beykoz Kundura arasında saat 15:00 itibariyle 30 dakikada bir hareketle hizmet veren ücretsiz ring servisimizden faydalanabilirsiniz.

  Toplu taşıma ile ulaşım konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Bilet Seçimi

Satın Al

Oturma Düzeni

Kundura Cinema Celebrates the 50th Anniversary of Moon Landing

Kundura Sinema'dan Ay'a Yolculuk

Kundura Sinema'da Wim Wenders Seçkisi